Рахунки щодо сплати єдиного внеску

Дата: 26.05.2020 11:49

Головне управління ДПС у Черкаській області

Сектор  комунікацій

18002, Черкаси, вул.Хрещатик, буд.235, тел.: 33-91-34; e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

Рахунки щодо сплати єдиного внеску

Головне управління ДПС у Черкаській області, звертає увагу платників податків на необхідності своєчасної сплати єдиного внеску на зальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Реквізити рахунків щодо сплати єдиного внеску розміщені на субсайті ДПС у Черкаській області у розділі «Бюджетні рахунки»: https://ck.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Будьте уважні при заповненні відповідних реквізитів у платіжних дорученнях!

Якщо у вас є заборгованість зі сплати єдиного внеску, зверніть увагу на наступну інформацію:

при перерахуванні коштів в рахунок погашення заборгованості з ЄВ при заповненні реквізитів «Призначення платежу» друкується код виду сплати «140», який символізує «Надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску»;

«117 - Надходження до бюджету коштів платника податків, щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство»;

«147 - Стягнення в межах виконавчого провадження».

Наводимо приклад заповнення поля «Призначення платежу» в розрахунковому документі:

погашення суми заборгованості з ЄВ підприємством «Маяк», що має код за ЄДРПОУ 20120559:

;140

;20120559

;погашення заборгованості з ЄВ

;

1 - службовий код ("*");

2 - код виду сплати ("140" - надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу / недоїмки з єдиного внеску);

3 - код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (підприємство «Маяк», що має код за ЄДРПОУ 20120559);

4 - друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 - не заповнюється;

6 - не заповнюється;

7 - не заповнюється.

Наголошуємо, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист!