Усім привіт! Уже зовсім  скоро  - День захисту прав дітей!

Дата: 28.05.2020 10:14

Усім привіт! Уже зовсім  скоро  - День захисту прав дітей!

Щороку у перший календарний день літа  ми традиційно, у громаді, весело та масштабно відзначаємо це свято. Але цього року життя внесло свої корективи  в усі плани заходів.  Ми точно знаємо, що ти, як ніхто інший, володієш знаннями про свої права. Тож пропонуємо усьому дитячому населенню нашої громади їх перевірити,  долучившись до  творчого конкурсу та вікторини «Дитина має право!».

Отже, якщо тобі від 0 до 18 років,  запрошуємо тебе 1 червня взяти участь в он-лайн вікторині та чекаємо твої роботи до 05.06.2020 року  на онлайн-конкурс дитячих малюнків, які ілюструють статті Конвеннії ООН про права дитини.

Переможці* отримають безкоштовні квитки на  пізнавально-розважальну  екскурсію до світу тварин  (по завершенню карантину).

Малюнок просимо надсилати  в електронному вигляді (сфотографований (за допомогою фотоапарату, мобільного телефону, планшету) або відсканований (за допомогою оргтехніки) належної якості) з поміткою «На конкурс» у особисті повідомлення на Facebook сторінку Білозірської ОТГ або  електронну пошту bilozir_osvita@ukr.net .

Посилання на вікторину буде розміщено 01.06.2020 року на офіційному сайті http://bilozirska.gromada.org.ua/ та на Facebook сторінці  https://www.facebook.com/biloziria/  Білозірської ОТГ.

Переможці онлайн-конкурс дитячих малюнків визначатимуться за найбільшою кількістю вподобань на на Facebook сторінці громади в наступних вікових категоріях:

• молодша група (віком до 8 років);

• середня група (віком від 9 до 13 років);

• старша група (віком від 14 до 18 років).

Переможці вікторини визначаються за найбільшою кількістю набраних балів.

З нетерпінням чекаємо на  Твої роботи!

Етапи проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків:

I етап – прийом конкурсних робіт до 05.06.2020 року;

II етап – визначення переможців та оголошення результатів Конкурсу з 05.06.2020 року до 15.06.2020 року (за найбільшою кількістю вподобань Facebook сторінці  https://www.facebook.com/biloziria/  Білозірської ОТГ ;

III етап – нагородження переможців, відбудеться з після завершення карантину.

Умови подання конкурсних робіт та вимоги до них:

1. На Конкурс подається індивідуально підготовлений малюнок учасника, що ілюструює одну з статей Конвеннії ООН про права  дитини таких вікових категоріях:

• молодша група (віком до 8 років);

• середня група (віком від 9 до 13 років);

• старша група (віком від 14 до 18 років).

2. Конкурсна робота виконується в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А 3 або А 4.

3. Кожен учасник може подати не більше 1 (однієї) конкурсної роботи.

4. Конкурсна робота не повинна містити у видимому полі даних автора , ПІБ та вік учасника вказується у інформаційному повідомленні при надсиланні роботи.

5. Конкурсна робота подається в електронному вигляді (сфотографована (за допомогою фотоапарату, мобільного телефону, планшету) або відсканована (за допомогою оргтехніки) належної якості) шляхом надсилання з поміткою «На конкурс» у особисті повідомлення на Facebook сторінку https://www.facebook.com/biloziria/  Білозірської ОТГ або  електронну пошту bilozir_osvita@ukr.net  у форматі JPG, GIF, PNG.

6. Надсилаючи конкурсну роботу один із батьків (законний представник), який діє в інтересах дитини, яка є учасником Конкурсу, підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію малюнку (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

7. Надсилаючи конкурсну роботу один із батьків (законний представник) учасника надає згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних його дитини, яка є учасником конкурсу.

8. Перед оголошенням результатів конкурсу за згодою одного з батьків (законного представника) перевіряються документи учасника, що підтверджують відповідний вік дитини.

*Переможці – мається на увазі дитина та один із батьків (законний представник).