В Україні діє благодійний інтернет-майданчик допомоги родинам АТОвців

Дата: 12.05.2016 16:02

В Україні понад рік діє громадська платформа допомоги родинам загиблих учасників АТО – «Люди допомагають людям». Вона була створена у 2015 році Громадською організацією «Громадський інформаційний простір» з метою надання справедливої адресної допомоги. Це своєрідний інтернет-майданчик прямої адресної допомоги непрацездатним членам родин учасників АТО.

На сьогодні в рамках Платформи вже відкрито індивідуальні карткові рахунки 163 родинам, серед яких 101 родина з неповнолітніми дітьми та дітьми-інвалідами, а також 153 дитини, які втратили годувальника.

За рік роботи Платформи цим родинам було забезпечено додатково до державної допомоги надходження у загальній сумі 2 млн грн на прямі карткові рахунки.

У майбутньому платформа планує охопити своєю підтримкою дітей, які втратили годувальника в результаті проведення АТО та під час Революції гідності. За інформацією активістів Платформи, таких дітей в Україні налічується 1303, зокрема в Черкаській області – 20.

Більше інформації про діяльність Платформи, перераховані кошти, родини, які потребують допомоги, можна дізнатись на сайті Платформи www.lpl.com.ua

Джерело: Черкаська ОДА