Є-дата як інструмент в боротьбі з корупцією

Дата: 15.04.2016 16:02

Відповідно до Закону України «Про відкритість використання бюджетних коштів», та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.09.2015р. №911-р . Міністерство фінансів України створило та забезпечує функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів.

Згідно із Законом розпорядники,одержувачі бюджетних коштів,органи Пенсійного фонду, комунальні, державні підприємства, а також фонди загальнообов’язкового державного соціального  страхування , зобов’язані оприлюднювати на єдиному веб-порталі використання публічних коштів  інформацію про використання коштів.

Реєструвати та вносити інформацію дозволено в щоденному режимі, але з максимальним дотриманням строків оприлюднення інформації:

•  до 1 березня 2016 року зареєструватися на Порталі;
  •  до 30 квітня 2016року внести та оприлюднити інформацію за ІІІ та ІV квартал  2015року;
  •  до 30 травня 2016року внести та оприлюднити на Порталі інформацію за І квартал 2016року.

Що є не завжди можливим в зв’язку з тим що програма працює в тестовому режимі з обмеженою кількістю одночасних користувачів.

Ця програма була створена з метою прозорого використання бюджетних коштів. Що є актуальним і доцільним в наш час. Але  технічне забезпечення з боку розробників сайту залишає бажати кращого.