Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

Дата: 21.04.2016 16:03

З метою об’єднати зусилля органів влади, громадських об’єднань та силових структур для ефективного вирішення проблем учасників АТО на базі Черкаського обласного контактного центру створений відділ «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

Центр у своїй роботі використовує цілодобову гарячу лінію, здійснює анкетування демобілізованих військовослужбовців з метою вивчення та узагальнення їх проблемних питань.

Координатори центру, на підставі порушених питань під час анкетування та відповідно до компетенції, разом зі структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, центральними органами виконавчої влади здійснюють заходи для їх вирішення.

В центрі учасники антитерористичної операції, родини загиблих бійців зможуть отримати вичерпну інформацію, консультацію та допомогу щодо надання статусу учасника АТО, отримання матеріальної допомоги, оздоровлення, постановку на квартирну чергу чи отримання житла, вирішення проблем із наданням земельної ділянки тощо.

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м. Черкаси, бульвар Шевченка 185, каб. 150.

Графік роботи:
понеділок-четвер – з 09:00 до 18:15

п’ятниця – з 09:00 до 17:00

тел. 31-90-27, 31-90-28

Гаряча лінія підтримки учасників АТО та їх сімей

0 800 508 876 (цілодобово)

Черкаський ОДА