Наслідки рейду

Дата: 15.11.2016 16:04

Алкоголізм – це прогресуючий патологічний процес, який змінює не тільки залежну людину, а і її оточення.

Дитина батьків алкоголіків постійно живе в напруженні, стресі, хаосі та непередбачуваності, страждає її самоцінність. Дитина завжди бореться за психічне виживання. Цим дітям потрібна допомога в прагненні знайти своє місце в житті, побудові взаємовідношень з оточенням.

Під час рейду, що пройшов 14.11.2016 року в с. Білозір'я, в одній із сімей виявлено, що мама зловживає алкоголем, так стверджувала бабуся дитини, з її слів мама систематично вживає. Наразі дитина проживає з бабусею, де має окрему кімнату, так як мама не керує собою, коли вип'є.

15.11.2016 року спеціалістом та начальником відділу культури, туризму, спорту та молоді, з питань захисту прав дітей було проведено бесіду з родиною Д. на тему: «Алкоголь - батьки - діти», з'ясували, що саме алкоголь є проблемою в їхній сім'ї. Під час бесіди було запропоновано шляхи вирішення проблеми, та попереджено маму про можливі наслідки, якщо вона не змінить спосіб життя.

Сім'ї надано підтримку, з мамою обговорено час, який їй потрібно, щоб змінити стиль життя.