Рейд «Права дітей та обов’язки батьків»

Дата: 24.11.2016 16:05

24.11.2016 року відділом культури, туризму, спорту та молоді, з питань захисту прав дітей спільно з відділом освіти Білозірської сільської ради та фахівцем з соціальної роботи  було проведено рейд «Права  дітей та обов’язки батьків». В ході рейду було відвідано три сім'ї з неповнолітніми дітьми: дві сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини, та сім’я, що потрапила в неприємну ситуацію.

Рейд проведено успішно. Під час рейду відділом з питань захисту дітей було виявлено, що в усіх сім’ях батьки намагаються дотримуватися прав дітей та виконують свої батьківські обов’язки.

Начальник  відділу освіти провела роз’яснюючу роботу з батьками, щодо прав дітей на освіту, рекомендувала    цікавитись навчанням, стимулювати їх до саморозвитку.