Результати конкурсу ім. П.Яцика

Дата: 15.11.2016 16:06

12 листопада 2016 року на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 було проведено XVІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Білозірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів представляла команда в кількості 8 осіб: Савчук Софія (4-Б кл.), Степаненко Ірина (5-А кл.), Бас Діана (6-Б кл.), Чубенко Анна ( 7-Б кл.), Діхтяр Альона (8-Б кл.), Косьмін Світлана (9-А кл.), Коваленко Аня (10 кл.), Житкова Анна (11 кл.). Перемогу здобули: Савчук Софія (вчитель – наставник Ротань Л.В.) – І місце, Житкова Анна (вчитель – наставник Скринник Л.В.) – ІІ місце, Степаненко Ірина ( вчитель – наставник Коваленко В.С.) – ІІІ місце. Бажаємо учасникам нових здобутків в наступних конкурсах!