Акція «Допоможи ближньому»

Дата: 20.10.2016 16:09

Милосердя. Що означає це слово? Кожен розуміє це по-своєму, тому й проявляє його по-різному. Хто добрим словом, хто добрими ділами, а хто «аби тільки відчепилися». Та найстрашніше в людині це байдужість. Тому й залучаємо дітей до праці, взаємодопомоги, співчуття. В громаді організовано акцію «Допоможи ближньому».

Не стояли осторонь учні Білозірських шкіл. Пекли печиво та смаколики, малювали малюнки та писали листи. Жителі Білозір’я зібрали овочі та продукти харчування, пекли пиріжки. Клопітка робота вирувала над продуктами харчування, які зібрані напередодні. Продукти ретельно перебрано та розфасовано (варення, закатки, овочі). Все розклали по коробках та сітках, не забули і про листи та малюнки в кожний ящик від дітвори.

Допомога надійде до школи – інтернату м. Щастя.