Співпраця з МФО

Дата: 31.05.2016 16:10

Співпраця з міжнародними фінансовими організаціями – пріоритетний напрямок роботи  відділу економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради.

Одним з допоміжних  джерел фінансування Білозірської сільської ради в подальшому можуть стати міжнародні фінансові організації та агентства розвитку. Участь у міжнародних економічних проектах і програмах у сфері децентралізації новоствореної  Білозірської об’єднаної територіальної громади та співпраця з міжнародними організаціями, які надають підтримку органам місцевого самоврядування, недержавним організаціям та ініціативним групам разом з спільними діями органів місцевого самоврядування, місцевого бізнесу, суспільства мають стати запорукою успіху розвитку громади.

Відділом економічного розвитку та інвестицій детально проведено аналіз інформації про фонди та програми, що працюють в Україні і які відкриті для співробітництва. Робота щодо участі у міжнародних грантах розпочата.  Подано заявку на проект «Придбання розширеної лінії  по виробництву пелет та паливних брикетів для забезпечення котелень та топочних бюджетних установ Білозірської сільської ради паливом власного виробництва» для фінансування Канадським фондом місцевих ініціатив. Метою  проекту  є забезпечення котелень та топочних бюджетних установ Білозірської сільської ради паливом власного виробництва, вартість якого значно нижча за ринкову за рахунок доступності сировини. Реалізація даного проекту в подальшому дасть змогу зекономити щороку 500-550 тис. гривень бюджетних коштів.