Свято для дітей с. Білозір'я

Дата: 18.10.2016 16:11

18.10.2016 року в Будинку культури відбулося свято «Суперкниги». Багато діток виявили бажання побувати на святі.

Свято розпочалося театральним дійством. Суперкнига перенесла нас у минуле і розповіла дивовижні історії. Недарма її називають «супер», адже Біблія - найправдивіше і найцікавіша книга на світі. На цьому святі дітей чекали неймовірні пригоди, дивовижні факти, цікаві завдання. Дітвора дізналася про біблійних героїв, які знаходили вихід у найскладніших ситуаціях свого життя, з’ясувала, чи можна стати хорошою людиною, чи можна перемогти зло і як неможливе може стати можливим. По закінченні кожного епізоду мультфільму, було проведено вікторину, де за правильну відповідь отримували яскравий подарунок (дитячу Біблію).

Жодна дитина, виходячи зі свята, не залишилася без персонального подарунка.

Маємо надію, що зерно добра, посіяне гостями, проросте у дитячих серцях Добром.