Громадське обговорення бюджету 2017

Дата: 12.12.2016 16:14

12 грудня 2016 року відбулося обговорення бюджету розвитку громади на 2017 рік.

Були присутні керівники закладів, члени виконкому, учнівський парламент Білозірської ЗОШ I-III ст., мешканці громади.

Сільський голова Володимир Павлович познайомив присутніх із виконанням бюджету 2016 року, що було зроблено за цей рік.

Дзюбан Наталія Андріївна, начальник відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Білозірської сільської ради, познайомила із проектом бюджету на 2017 рік.

Музичук В.М., житель вулиці А. Бідана, запропонував вислухати представників освіти, медицини щодо формування своїх бюджетів.

Всі керівники внесли свою пропозицію до формування бюджетних асигнувань на 2017 рік. Цікаво, що і молодь долучилась до обговорення. Їм сподобались ідеї облаштування паркової зони та велосипедних доріжок.

Всі пропозиції будуть враховані та винесені на розгляд сесії Білозірської сільської ради, яка відбудеться 23 грудня 2016 року.