В смт. Ірдинь урочисто відкрилося віддалене робоче місце ЦНАП

Дата: 20.12.2017 16:16

Напередодні Новорічних свят, в Білозірській ОТГ відбулася важлива знакова подія, сьогодні, 20 грудня 2017 року, в смт. Ірдинь урочисто відкрилося віддалене робоче місце ЦНАП.
Відкриття віддаленого робочого місця ЦНАП в смт. Іридинь відвідали та виступили з привітальним словом:
Сільський голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук;
Представник Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Тетяна Бедриковська;
Заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань;
Керівник департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Леся Зарудницька;
Заступник голови Черкаської РДА Петро Коренюк;
Представник програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко;
Директор Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Слинько;
Староста смт. Ірдинь Олександр Максимов.
Допомогу в створенні віддаленого робочого місця ЦНАП, а також в оснащенні Центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».
На віддаленому робочому місці постійно працюватиме адміністратор, який пройшов навчання з підвищення кваліфікації разом з адміністраторами ЦНАПу Білозірської об’єднаної територіальної громади. Підвищенням кваліфікації завдячуємо програмі Програмі «U-LEAD з Європою» - за проведення 5 навчальних модулів.
Майже 900 мешканців селища отримають зручний та якісний доступ до адміністративних послуг. Впроваджена модель віддаленого робочого місця є гнучкою, оптимальною для невеликої громади селища та максимально адаптованою до її потреб. Новий центр дає можливість жителям громади оформлювати найбільш затребувані послуги.
Після завершення урочистої програми Ірдинським НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» проведено змагання, де взяли участь учні закладу. По закінченню всім учасникам було вручено подарунки.
Програма «U-LEAD з Європою» привітали дітей смт. Ірдинь з новорічними святами солодощами.