КОМАНДА СЕЛА БІЛОЗІР’Я – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

Дата: 01.03.2017 16:16

З 17 грудня 2016 р. по 25 лютого 2017 р. Федерація футболу Черкаського району проводила Зимовий Чемпіонат з футзалу. У спорткомплексі ПАТ «Азот» м. Черкаси за чемпіонський титул змагались 12 команд. Серед них і командас. Білозір’я у (Владислав Зенков, Олександр Олефіренко, Ігор Тимошніченко, Олександр Басараб, Віталій Руденко, Микола Половинка, Віктор Шраменко, Олександр Четверг, Дмитро Демиденко, СергійСоколенко, ЕльдарГорбаченко, Руслан Дубина).

Білозірські футболісти зіграли 11 матчів. Досить легко вони переграли команди сіл Будища (5:0), Леськи (4:0), Сагунівки (5:1), Мошни (8:2). Важкі перемоги здобули над командами сіл Червона Слобода (4:3), Вергуни (3:2), «Темп» Руська Поляна (4:3), «Олімп» Руська Поляна (4:2), Геронимівка (8:5). У драматичній грі, пропустивши гол за дві хвилини до завершення поєдинку із 9-ти метрового штрафного удару, зіграли у нічию з командою с. Тубільці (2:2) та зазнали прикрої поразки від команди с. Худяки (3:5).

Набравши 28 очків, команда с. Білозір’я виборола друге місце. Лише за різницею забитих/пропущених голів поступилась команді с. Тубільці.

Протягом турніру білозірці у ворота суперників забили 50 м’ячів. Зокрема: Владислав Зенков – 15, Ігор Тимошніченко – 14, Олександр Басараб – 6, Віктор Шраменко – 4,Микола Половинка – 3, Сергій Соколенко – 3, Олександр Олефіренко – 2, Дмитро Демиденко – 2, Руслан Дубина – 1.

У підсумковій турнірній таблиця, п’ять команд, які до останнього боролись за нагороди, розмістились наступним чином:

Місце

5

Худяки

21

Здобутим результатом, а особливо гідною грою, футбольна команда с. Білозір’я продемонструвала що здатна на багато що. Для підкорення нових висот їй необхідні лише гаряча підтримка вболівальників та спонсорська допомога. Тож запрошуємо всіх небайдужих до співпраці. Повірте, нам не буде соромно за футболістів с. Білозір’я.