На Черкащині презентували «Пам’ятку» для учасників АТО

Дата: 23.11.2016 16:17

Права, обов’язки та гарантії соціального захисту – цю та іншу корисну інформацію учасники АТО можуть знайти у спеціальній «Пам’ятці». Її у допомогу атовцям випустили фахівці «Юридичної сотні» за погодження Мінсоцполітики, Міноборони та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

На майже 170 сторінках довідника систематизовано розміщена вся необхідна інформація починаючи від мобілізації та соціального захисту до контактних телефонів правозахисних організацій, центрів з надання психологічної допомоги, гарячої ліній Міністерства оборони України та інших установ. Представив такий довідник для атовців вчора у ході засідання обласного Центру допомоги учасникам АТО завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Черкаській області Олег Остапенко.

– У «Пам’ятці» є й зразки документів, які можуть знадобитися учасникам АТО, – розповідає Олег Остапенко. – Маючи таку інформацію, атовці спілкуватимуться, приміром, з фахівцями соцзахисту однією мовою, знатимуть як діяти в певних ситуаціях. На жаль, масово виготовити книги у нас немає можливості. На область ми отримали не більше 20 примірників. Плануємо передати їх у профільні служби. Втім цей довідник є у вільному доступі у мережі Інтернет: на сайті «Юридичної сотні» чи Державної служби України у справах ветеранів війни.

Джерело: Черкаська ОДА