До уваги отримувачів субсидії у яких на рахунках залишилися суми невикористаної субсидії.

Дата: 15.06.2017 16:21

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №  300  внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива зокрема передбачено виплату громадянам частини невикористаної субсидії на оплату природного газу та електроенергії, що використовується для опалення ( в обсягах 100 куб. м природного газу або 150кВт  електроенергії)

Для отримання частини невикористаної субсидії одержувач субсидії особисто до 1 вересня поточного року повинен подати відповідну заяву про повернення коштів та надати реквізити банку та рахунку для соціальних виплат до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.