Співпраця з Черкаським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 17.05.2016 16:21

Сьогодні відбулася зустріч працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області та представниками Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У рамках реалізації загальнодержавних, обласних та інших соціальних програм з питань соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах (учасники АТО та їх сім’ї, внутрішньо переміщені особи, особи що ведуть аморальний спосіб життя та інші) та потребують сторонньої допомоги, обговорили перелік послуг, чіткі принципи та завдання діяльності відділення допомоги для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру, що спрямовані на сприяння у задоволенні потреб даної категорії населення Білозірської громади, надали методичну допомогу та інформаційну забезпечення діяльності.

Розглянули Державний стандарт соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, що визначає зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальної послуги. Вказали на велику відповідальність, що покладена на фахівця із соціальної роботи.

Наголосили на необхідністі результативної співпраці з членами Білозірської громади та залученню їх до вирішення нагальних проблем.

Директори домовилися про подальшу плідну співпрацю, проведення відповідних навчань, консультування та допомогу в налагодженні роботи відділення допомоги для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру Білозірської сільської ради в новоствореній громаді.