Учасники АТО можуть отримати кредит на будівництво житла у сільській місцевості

Дата: 11.05.2016 16:24

У 2016 році в держбюджеті передбачено 40 млн. гривень на реалізацію програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» («Власний дім»). В місцевих бюджетах передбачено 63,8 млн. гривень на реалізацію цієї програми.

Про це сказала директор департаменту державних програм та розвитку житлового будівництваМінрегіону Наталія Козловська під час засідання Ради асоціації «Власний дім», яке відбулося 5 квітня за участі керівників обласних фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

«Скористатися програмою можуть учасники АТО та внутрішньо переміщені особи за умови проживання у сільській місцевості або переселення туди для постійного проживання. Для підтвердження права на одержання кредиту позичальник повинен представити довідку органу місцевого самоврядування про ведення особистого селянського господарства або довідку про працевлаштування», – пояснила директор департаменту.

Наталія Козловська зауважила, що це питання потребує додаткового роз’яснення на місцях. Тому асоціація «Власний дім» затвердила проведення розширених виїзних кущових засідань в областях.

Нагадаємо, 24 лютого Уряд затвердив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі».

Джерело: Черкаська ОДА