Територіальні громади Черкащини подали проекти для формування інфраструктури

Дата: 08.06.2016 16:26

Білозірська та Єрківська об’єднані територіальні громади отримали в ОДА позитивні висновки на 12 поданих проектних заявок на оновлення, реконструкцію чи капітальний ремонт місцевих об’єктів інфраструктури комунальної власності. Далі їх на відповідність законодавству розглядатиме комісія при Мінрегіоні.

– Білозірська тергромада подала десять проектних заявок, Єрківська – дві, – говорить директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – Після погодження в Мінрегіоні білозірчани матимуть понад 4,1 млн. грн із передбачених 7,3 млн. грн на модернізацію та відновлення інфраструктури своєї громади. Йдеться про оновлення матеріально-технічної бази Білозірського комунального підприємства, реконструкцію мереж вуличного освітлення та капітальний ремонт вулиць. Єрківська ОТГ подала проекти на всі закладені 1,3 млн. грн. У подальшому їх спрямують на капремонт вулиці та покрівлі адмінприміщення селищної ради.

Відзначимо, загалом же на розвиток інфраструктури новоутворених ОТГ України в державному бюджеті закладено 1 млрд. грн. Їх розподілятимуть залежно від кількості сільського населення і площі громади. Це від 960 тис. грн для найменшої об’єднаної громади до 23 млн. грн – для найбільшої.

Джерело: Черкаська ОДА