Профілактична робота серед учнів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Дата: 30.11.2017 16:30

Напередодні  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, на базі Ірдинського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» Білозірської сільської ради, 30 листопада  було проведено інформаційно-профілактичне заняття по темі «Профілактика ВІЛ/СНІДу» працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Білозірської сільської ради Вірою Іриною та Березневичем Анатолієм.

Метою заняття було інформування про стан даної проблеми по Черкаській області, шляхи передачі ВІЛ та попередження ризикованої поведінки серед учнів.

На початку заняття учням розповіли про роботу Терцентру, що це за організація та чим вона займається.

Під час заняття учні отримали інформацію про стан ВІЛ-інфікування в Україні та Черкаській області. Розглянули міфи та реальність ВІЛ-інфекції/СНІД, шляхи передачі… Ознайомились із Порядком добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію та його структурою, державними установами, які працюють у сфері протидії ВІЛ в Черкаській області.

Далі учні переглянули відеоролик, що пов’язаний з ВІЛ-інфекцією та толерантного ставлення до ВІЛ-інфокованих людей.