Привітання з Днем програміста

Дата: 13.09.2017 15:31

Шановні програмісти!

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем програміста. В сучасному світі для того щоб впевнено почувати себе у будь-який професії недостатньо тільки досконало володіти спеціалізованими знаннями та навиками. Так успішного програміста відрізняє: досконале знання операційних систем, професійний рівень роботи з апаратною частиною комп'ютерної техніки, володіння декількома мовами програмування, розуміння принципів побудови зручних інтерфейсів користувача, можливість проектування та розробки програмних систем, що розраховані на експлуатацію у умовах постійних змін та модифікацій, розбиратися у методах мережевої безпеки для протидії деструктивному впливу локальних та глобальних комп'ютерних мереж. Але і це ще не все. Створенні програмістами програми працюють майже у всіх галузях життя людина, а тому мимоволі програмісти змушені ставати фахівцями ще й в математиці, статистиці, економіці, графіці, управлінні та в багатьох інших областях знань.

Тому бажаємо Вам у вашій нелегкій справі успіху, міцного здоров'я та вдалих і продуманих рішень. Хай Вам щастить!