Навчальний семінар для представників Білозірської територіальної громади

Дата: 16.08.2017 16:31

В рамках «Програми для України з розширенням прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку U-LEAD», Компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida). було проведено навчальний семінар для представників Білозірської територіальної громади Черкаської області з питань надання адміністративних послуг, а саме були запрошені: староста смт. Ірдинь Максімов О.Л., адміністратор віддаленого робочого місця смт. Ірдинь Приходько Н.М., начальник ЦНАПу Яжемчук О.А., адміністратори Висоцька Л.І., Колдунович К.В., Дядюша О.О., відповідальний-консультант (ресепшн) Пастухова М.І., спеціаліст І категорії соціального захисту населення Тимошніченко Л.П. та державний реєстратор Савчук Л.А. Теми семінару: «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванны громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг», « Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання» та «Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг».

Учасники семінару висловлюють вдячність Представнику Компоненту 2 програми U-LEAD за змістовні модулі та фахових представників із м.Рівне Валерію Панасюк та із м.Суми Аллу Стрижову.