У Комунальному закладі Центр первинної медико - санітарної допомоги с.Білозір’я введено в експлуатація топочну на альтернативних видах палива.

Дата: 20.10.2016 16:34

Згідно «Програми енергозбереження та енергоефективності Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки» продовжується реалізація заходів із впровадження енергозберігаючих технологій, спрямованих на скорочення споживання та заміну природного газу. Наразі завершено реалізацію проекту по капітальному ремонту топочної (встановлення піролізних котлів) КЗ ЦПМСДу здійснювалося за рахунок субвенції з державного бюджету.

Даний проект спрямований на відмову від природного газу та заміну на альтернативні види палива, створення оптимального температурного режиму в лікарняних приміщеннях.

Згідно проекту  виконано  комплекс робіт по капітальному  ремонту топочної, а саме:

•   загальнобудівельні роботи топочної площею 126,38 м2 ;
  •  електромонтажні роботи та встановлено два твердопаливні котли потужністю 95 та 50 кВт;
  •   тепломеханічні та вентиляційні роботи;
  •   роботи по встановленню блискавозахисту;
  •  пуско-налагоджувальні роботи.

Реалізація даного проекту дасть змогу:

•  покращити  якість надання послуг теплопостачання;
  •  за рахунок оновлення технічного складу обладнання котельні зменшуються експлуатаційні витрати на утримання морально-застарілого та фізично-зношеного обладнання;
  •   заміщення природного газу твердим паливом;
  •  економічна вигода у вигляді різниці витрат на оплату енергоносіїв (природного газу та твердого палива).