Черкаський район, Черкаська область

Global Money Week відкриває двері

Уже вчетверте Україна долучилась до міжнародної ініціативи до  Global Money Week, в рамках якого у різних країнах світу відбулися заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.  В Україні Global Money Week координує Асоціація нової економічної освіти, яка надає можливості для проведення яскравих та змістовних заходів для дітей та молоді. Адже сьогодні учні – завтра  активні споживачі фінансових послуг і саме від їхньої компетенції залежатиме економічна та соціальна ситуація в країні у майбутньому.

Цього року, в рамках  проведення Global Money Week  (з 14 до 20 березня),  десятикласники Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІст. взяли участь у тренінговому занятті на тему «Роль податків у суспільстві» на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»,  яке для них провела кандидат економічних наук, доцент Наталя Миколаївна  Третяк. Вона ознайомила учнів  з історією податків, їхніми функціями та охарактеризувала нинішні податки нашої держави.

Пізнавальну екскурсію в стінах навчального закладу  провела для учнів кандидат економічних наук,  доцент Шабанова Олена Вікторівна . Діти ознайомилися з особливостями та перевагами навчання у ВНЗ, матеріально-технічною базою інституту, навчальними аудиторіями, спортивним залом, спортивними майданчиками, гуртожитком для студентів. Особливістю навчання у закладі є наявність навчально-тренувального  банку  «Славутич», в якому студенти навчаються  банківській справі і який є діючою моделлю комерційного банку.

Отже, покладено початок творчій та плідній взаємній  співпраці з Черкаським  навчально-науковим інститутом  ДВНЗ «Університет банківської справи» .