Привітання сільського голови із святом Вознесіння

Дата: 08.06.2016 16:37

Шановні жителі села!

Прийміть найщиріші вітання з Вознесінням Господнім!

Вознесіння Ісуса Христа на небо відбулося через 40 днів після Воскресіння Господнього. В християнстві ця подія відзначається великим святом, яке завжди припадає у четвер 40-го дня по Христовому Воскресінні. З цього приводу народне прислів'я каже: «Не прийдеться в середу Вшестя». Згідно з християнським вченням після воскресіння Христа через сорок днів Бог забрав його на Небо, хоч до цього Він ходив по землі.

Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Хочу побажати всім міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Добробуту вам, душевної величі, злагоди у ваших родинах.

сільський голова  Міцук В.П.