УВАГА!

Дата: 07.09.2017 16:39

12 вересня 2017 року  о 15:00 в приміщенні Ірдинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів» відбудеться інформаційний семінар "Бюджет участі в Білозірській ОТГ". До участі в семінарі запрошені предстаники освіти та небайдужі мешканці. Учасники матимуть змогу ознайомитися з поняттям громадський бюджет, етапами впровадження Бюджету участі в Білозірській ОТГ(термін подачі, термін проведення голосування за проекти, визначення переможців, реалізація проектів). Також представниками Координаційної  ради буде проведено роз’яснення як заповнювати бланк-заявку.

Старт прийому заявок з 01  вересня 2017 року

Завершення прийому заявок 30 вересня 2017 року

За детальною інформацією звертайтесь до фінансового відділу виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Наша адреса: с.Білозір’я, вул. Незалежності 168 (2-й поверх), каб.9 тел. (04722) 300-212