Інноваційні підходи до управління системою освіти в Україні

Дата: 24.11.2016 16:39

22-23 листопада 2016 року на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар «Інноваційні підходи до управління системою освіти в Україні» для керівників органів управління освітою, в роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти Білозірської сільської ради Наталія Валантирець.

Під час роботи семінару учасники обговорили питання змін в бюджетному законодавстві та формування бюджету у 2017 році, особливості фінансування галузі освіти, організації атестації педагогічних працівників,  ознайомилися з основними положеннями антикорупційного законодавства України. А також  відбулися тематичні зустрічі, де обговорювалися нові підходи до проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, організація роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у навчальних закладах.

Успішно пройшовши підсумкове комплексне тестування з напряму 1501 «Державне управління»  учасникам  семінару вручено сертифікати.