Чорнобильські дзвони

Дата: 25.04.2017 16:40

Наближається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також посилення уваги суспільства до проблем подолання наслідків цієї техногенної катастрофи та на підтримку ініціатив громадськості 25 квітня представниками Білозірської сільської ради, першим заступником сільського голови Пишним М.П та директором Терцентру Білозірської сільської ради Вірою І.І., було розвезено продуктові набори 85 учасникам ліквідаціії та вдовам ліквідаторів на Чорнобильській АЕС Білозірської ОТГ та запрошено на 26 квітня о 10-00 год. до пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської трагедії на молебен.

Щира подяка за надану благодійну допомогу ТОВ «Черлиз» та підприємцям села, що не залишились байдужими, а саме: ФОП Кучеренко А.І., ФОП Барабан Л.І., ФОП Войтко С.М. та ФОП Войтко В.М., ФОП Буйновська Г.М., ФОП Лозумірська Т.О., ФОП Хоменко Т.М. та ФОП Хоменко О.А., ФОП Плодистий А.І.

Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров’я й життя захистив нас і й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Низький Вам уклін за мужність і героїзм  та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь!