Реконструкція частини будівлі комунальної власності за адресою: вул. Незалежності, 333 в с. Білозір’я з метою її перепрофілювання та використання відповідно до потреб ОТГ

Дата: 20.09.2016 16:44

Розпочато роботи з реалізації проекту «Реконструкція частини будівлі комунальної власності за адресою: вул. Незалежності, 333 в с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області з метою її перепрофілювання та використання відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади».

В серпні місяці 2016 року  проведено тендер на виконання робіт по проекту «Реконструкція частини будівлі комунальної власності за адресою: вул. Незалежності, 333 в с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області з метою її перепрофілювання та використання відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади», в якому взяли участь три учасника. За результатами конкурсних торгів переможцем визнано товариство з обмеженою відповідальністю «Будпроектсервіс».

14 вересня між Білозірською сільською радою  з ТОВ «Будпроектсервіс» підписано договір по виконання робіт по даному проекту. Наразі вже розпочаті демонтажні роботи. Реалізація проекту дозволить сподіватися на очікувані позитивні результати:

Кількісні:

-  наявність службового житла для проживання 5 сімей у вигляді житлових кімнат, та житлових кімнат поліпшеного планування, кухні загального користування, санвузли, душові, пральні, комори, електрощитова. Площа забудови складатиме 364,93 м², з них 305,45 м² корисної площі, 185 м² житлової площі;

Якісні:

- зросте рівень надання послуг фахівцями закладами охорони здоров’я та освіти;

-  стимулювання для  залучення молодих спеціалістів в село;

-  позитивний вплив на демографічну ситуацію.

Фінансування проекту відбувається за рахунок субвенції з державного бюджету.