Ходить по землі Святий Миколай

Дата: 19.12.2016 16:45

День Святого Миколая, який  відзначається 19 грудня завжди з нетерпінням чекають діти.

В Центрі культури та дозвілля Білозірської сільської ради підготовка до цього свята розпочалася ще заздалегідь.

З 5 по 15 грудня проходив конкурс  новорічно – різдвяних робіт «На  Святого Миколая творча іскорка  палає».  Разом з цим з 5 грудня працювала  гостина , де Святий Миколай радо спілкувався з дітьми та приймав їх творчі роботи.

В конкурсі взяли участь близько 140 осіб. Роботи були представлені в номінаціях: літературна творчість, образотворче мистецтво, декоративно – прикладне мистецтво.

Переможців чекали нагороди від Святого Миколая.

А найголовніше святкове дійство відбулося 19 грудня – в день Святого Миколая.

Учнів 1-4 класів шкіл Білозір’я та Ірдиня запросили на казкову виставу «Святий Миколай».

До початку вистави з вітаннями до присутніх звернулися  настоятель Свято- Покровської української православної церкви – отець Іван та народний депутат України – С.Я.Рудик.

Казкові позивні налаштували глядачів на виставу.

Святково – казкові декорації  та атмосфера на сцені вже з перших хвилин зачарували маленьких глядачів. А чудова талановита гра героїв казки справила неабияке враження як на дітей, так і на дорослих.

«Вистава пройшла на одному подиху», - така думка глядачів.

Святий Миколай привітав всіх присутніх зі святом, і звичайно,  всім вручив подарунки : переможцям та учасникам конкурсу  і  учасникам вистави.

Головний  подарунок за найкращу творчу роботу «Снігурі» учениці 3 класу Білозірської ЗОШ І-ІІ ст.  Мущенко Анні  вручив особисто  сільський голова –В.П.Міцук

Помічники  Святого Миколая – веселі Сніговики  вручили подарунки всім дітям, присутнім на святі.

Створили цю виставу дружня команда працівників Центру культури та дозвілля на чолі з директором –Лопушан Л.В.   і звичайно – талановиті діти, які є активними учасниками  і драматичного гуртка”Прем’єра” , і студії танцю «Грація» , і вокальної студії «Сяйво». Дійсно стверджується думка:»Якщо людина талановита, то вона талановита в усьому». Бо ці діти – успішні в навчанні, талановиті в творчості і активні у громадському  житті села.

Велику подяку  за допомогу в організації свята  висловлюємо сільському голові –Міцуку В.П., приватним підприємцям села, майстрині по виготовленню костюмів – Танцюрі О.І, звукорежисеру – Машніну В.Л.   та особисто – депутату сільської ради –Міцук В.О, яка завжди надає  матеріальну і творчу допомогу  Ценру культури та дозвілля.