Відбулося відкриття Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва Черкаської області

Дата: 22.11.2016 16:46

Сьогодні в Білозір’ї відбулася визначна подія не лише для жителів громади, а й району та області в цілому. Там відкрили Білозірську сільську академію футболу для дітей та юнацтва. Ідейним натхненником та меценатом масштабного будівництва став Володимир Лашкул. Урочистості зібрали не лише місцевих жителів, а й гостей з області, району та міста. Академія стала ще одним бонусом для першої в районі та області об’єднаної громади. Очевидно, тепер сюди не лише приїздитимуть переймати досвід успішного управління, а й проживати, бо тут створені всі умови для повноцінного розвитку дітей, які, як відомо, є майбутнім кожної нації. Де школи - там є життя.