Свято першого дзвоника в Білозірській ЗОШ І ступеня

Дата: 01.09.2016 16:50

Відбулося свято  першого дзвоника. Урочисто  його відзначили в Білозірській ЗОШ І ступеня. Воно особливо хвилююче   для тринадцять першокласників які вперше переступили  шкільний поріг. Школярі, вчителі, батьки, учасники АТО, представники Білозірської сільської ради зібрались біля стін школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік. З привітаннями та настановами до школярів  звернулися: директор школи Ситніченко Ольга Анатоліївна, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради Синельник Ірина Анатоліївна, яка привітала школярів з початком нового навчального року та за підтримки  підприємця Сергія Кущавки подарувала набори школяра для дітей які знаходяться під опікою. Також з привітаннями виступив учасник АТО , наш односельчанин  Куманьов Олександр Володимирович та подарував школярам прапор України від бійців АТО, що знаходяться на передовій.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них - це новий етап в їхньому житті, це початок шляху тривалістю в одиннадцать років, у країні знань. На завершення урочистої лінійки, пролунав гімн України та хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок.