"Школа успіху. Че - 2017"

Дата: 06.11.2017 16:50

1-3 листопада у Черкаській обласній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбувся освітній мотиваційний проект "Школа успіху. Че - 2017", організований випускницями програми "Школа успіху" Іриною Ніколаєнко та Ольгою Новіковою за підтримки ФРІ-Черкаси. Метою проекту було ознайомлення черкаської молоді з актуальними професіями сьогодення, а також можливостями, доступними для них задля подальшої успішної реалізації у житті. Учень 11 класу Ірдинського НВК, Красіцький Антон, не лише відвідав даний захід, а й був ментором даного проекту. Впродовж трьох днів молоді черкащани мали змогу взяти участь у профорієнтаційних тренінгах та почути надихаючі виступи громадських активістів. Наприкінці усі учасники проекту отримали сертифікати.