Дата: 25.07.2017 16:53

З 1 вересня 2017 починається новий етап впровадження БЮДЖЕТУ УЧАСТІ в Білозірській ОТГ - ми розпочнемо приймання проектів від авторів. Автором проекту може бути фізична особа (група фізичних осіб, громадська організація, ініціативна група, інститут громадського суспільства), яка підготувала і подала на конкурс проект та має реєстрацїю місця проживання чи місця перебування в офіційних документах в Білозірській ОТГ або довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи що підтверджують проживання на території ОТГ.

Фінансування проектів Бюджету участі здійснюється за рахунок коштів бюджету Білозірської ОТГ.
Загальний обсяг Бюджету участі для реалізації проектів становить150,00 тис. грн. Сума кошторису на реалізацію одного проекту, становить від 10 000,00 грн. до 50 000,00 грн.