Актуальне питання субсидії…

Дата: 17.03.2017 16:57

На чергове зібрання клубу «Зоряне намисто» при відділенні денного перебування Терцентру Білозірської сільської ради завітала запрошена слухачами гостя, начальник відділу соціального захисту населення Шевченко Тетяна Вікторівна. Спочатку Тетяна Вікторівна ознайомила присутніх із законодавчою постановою «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», вказала на умови призначення та порядок надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг, норми забезпечення населенння скрапленим газом, твердим та рідким пічним побутовим паливом. Шляхом залучення спеціалістів відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради не тільки до прийому документів на оформлення субсидії, а також до процесу нарахування, дало змогу скоротити терміни отримання  повідомлень про призначення субсидій, у порівнянні з іншими роками. Питань у слухачів було чимало, оскільки дане питання є гострим та актуальним на сьогодні.

Доступно і з прикладами дано вичерпні відповіді на всі питання, що цікавили ветеранів.

Всі присутні щиро  дякували  за цікаву та корисну зустріч.