Проводиться капітальний ремонт вулиці Лесі Українки

Дата: 30.06.2016 16:59

Білозірська сільська рада розпочала роботи по освоєнню субвенції на соціально-економічний розвиток, що виділена Державного бюджету. Наразі проводиться капітальний ремонт вулиці Лесі Українки в с. Білозір’я. Згідно проекту передбачається капітальний ремонт вулиці довжиною 347,0 м, ширина проїзної частини складе 3,5 м. Проїзна частина дороги перебувала в незадовільному стані, відсутність твердого покриття створювала певні незручності жителям вул. Л.Українки та жителям суміжних вулиць, які нею користуються. Також по вулиці Л.Українки здійснюється підвіз дітей до Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст. шкільним автобусом.

Реалізація  проекту капітальний ремонт вулиці Лесі Українки в с. Білозір’я. Черкаського району Черкаської області спрямована на покращення транспортно-експлуатаційного стану вулиці, що забезпечить підвищення надійності автотранспортного та пішого руху. Також реалізація даного проекту забезпечить належні умови для під’їзду до Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів учасникам навчального процесу.