АТОвці Черкащини об’єдналися в Асоціацію

Дата: 25.04.2016 17:02

Таке рішення ухвалили представники громадських організацій воїнів АТО та волонтерських спілок нашого регіону на сьогоднішній установчих зборах. Основне завдання новоутвореної Асоціації учасників антитерористичної операції Черкаської області полягає в об’єднанні фронтовиків, усебічній допомозі учасникам АТО з усіх регіонів області та членам їхніх родин.

Такі організації вже створені на Вінничині, Дніпропетровщині та Київщині. У майбутньому це об’єднання АТОвців усієї Черкащини має увійти до Всеукраїнської асоціації бійців антитерористичної операції. З’їзди усіх учасників Асоціації будуть відбуватися регулярно, аби забезпечити якомога повніше обговорення проблем бійців на місцях та приймати відповідні рішення. Адже не зважаючи на те, що у Черкасах чимало зроблено для вирішення питань АТОвців, в районах фронтовики досі слабо поінформовані.

Головою Асоціації став очільник ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» та координаційної ради учасників АТО Черкащини Олександр Тіхонов. Він зауважив, що новостворена організація – аполітична, буде діяти в інтересах держави та захищатиме інтереси виключно бійців, матиме юридичні підстави зі статутом. Поки що про повноцінну роботу Асоціації не йдеться. Деякий час голова утвореної організації, його заступники та секретар будуть затверджувати статутні документи, напрацьовувати зв’язки з районними організаціями, визначати першочергові питання для вирішення і налагоджувати тісну співпрацю з Центром допомоги АТО та волонтерськими спілками.

– Сьогодні ми започаткували робочу групу. Тож усі зауваження, які висловили учасники конференції, приймемо до подальшого розгляду, – говорить Олександр Тіхонов. – Цих питань багато, а завтра буде ще більше. Нам необхідно створити потужний рух АТОвців.

Він додав, що зараз в області продовжується колотнеча, ситуація доволі нестабільна, а правоохоронні органи, які наразі перебувають у процесі реорганізації, не реагують належним чином на виклики сьогодення. Тож, зважаючи на це, представники Асоціації учасників антитерористичної операції Черкаської області закликали обласну владу та силові структури запобігти діям, які б порушували спокій і стабільність у нашому регіоні, не допустити розхитування ситуації та створити умови для економічного розвитку Черкащини. У випадку продовження нестабільності та розхитування ситуації учасники новоствореної організації АТОвців будуть вимушені звернутися до Президента та Головнокомандуючого Збройних сил України.