Черкаський район, Черкаська область

Під час вирубки лісу в Черкаському районі виявили боєприпаси

28 березня на спеціальному полігоні під Черкасами шляхом підриву знищено 8 вибухонебезпечних предметів часів минулої війни. Серед боєприпасів мінометна міна калібром 50 мм, граната РГД-33 з додатковим запалом та 5 гранат Ф-1.

Всі боєприпаси були виявлені напередодні під час вирубки лісу неподалік села Дубіївка. Першими було знайдено гранату та мінометну міну. Згодом, коли на місце події за викликом робітників прибули сапери, вони провели додаткове дослідження прилеглої території та місця виявлени В ході проведених робіт було додатково виявлено ще 6 вибухонебезпечних предметів часів. Другої світової війни, інформує ДСНС у Черкаській області.  х небезпечних предметів.

В ході проведених робіт було додатково виявлено ще 6 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, інформує ДСНС у Черкаській області.