Новорічно – різдвяна феєрія

Дата: 12.01.2017 17:04

8 січня 2017 року в Центрі культури та дозвілля Білозірської сільської ради  відбувся благодійний концерт під назвою «Новорічно – різдвяна феєрія».

Цього дня і погода була справді різдвяна : сніг і  мороз. Та вона не зовсім сприяла для  відвідин ЦКД.  Проте справжні прихильники таланту  білозірських аматорів і всі, хто мав бажання долучитися до благодійності – були присутні.

Мета благодійного концерту – надати матеріальну допомогу на лікування тяжкохворого нашого односельця – 16 річного Перевізника Олега Олександровича.

Різдвяні   дні сповнені  добротою, гостинністю , милосердям , благодійністю і обов’язково – молитвою.

Настоятель Свято -  Покровської української православної церкви Київського патріархату – отець Іван   звернувся до всіх з молитвою і благословенням.

Сільський голова Міцук В.П. привітав усіх присутніх зі святами і  побажав здоров’я, добра, миру і благополуччя.

Зміст концерту  відповідав назві . Це була дійсно новорічно – різдвяна феєрія .  Місцеві аматори , діти і дорослі, не стомлювалися вітати односельців і гостей свята з Новим 2017 роком  та  Різдвом Христовим.

Ведуча свята –Лопушан Л.В. гостинно запрошувала  на сцену все нових гостей – артистів.  Це студія танцю «Грація» (кер. Боркут І.В.),вокальна студія «Сяйво»(кер. Боркута Н.О.), танцювальний гурток «Тандем»(кер. Московченко Таня), аматорський хоровий колектив «Терниця» (кер. Харченко В.І.).

Дебютантом свята був  Богданов Руслан -  студент ІІІ курсу  Корсунь –Шевченківського педагогічного коледжу з оригінальним номером з мечами.

Колядує Україна, колядували   і  в  Білозір’ї  - на добро, на здоров’я , на Новий рік і нові здобутки.