Екскурсія до серця України – міста Києва

Дата: 11.05.2017 17:05

Учні 4-Б класу Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та їх класний керівник Ротань Любов Вікторівна започаткували нову традицію прощання з початковою школою – пам’ятна поїздка, екскурсія до серця України – міста Києва.

Захоплення дітей викликали Ботанічний сад із живописною природою, Музей бойової техніки під відкритим небом, подорож Києво-Печерською Лаврою та багато інших цікавинок екскурсії.

Пам’ятне фото усміхнених дітей із першою вчителькою – найкраща путівка до старшої школи.

Хотілося б побажати випускникам І ступеня продовжити подорожувати визначними місцями держави в середній і старшій школі. І не забувати про першу вчительку, яка навчала, виховувала протягом чотирьох років та ще й подарувала таку незабутню поїздку.

Подорожувати разом – це супер! Це згуртовує, це розвиває!