Рейд 13.06.2016 року

Дата: 16.06.2016 17:05

13.06.2016 року службою в справах дітей Білозірської сільської ради було проведено рейд «Умови проживання та належний догляд за дітьми особливих родин». В ході рейду було відвідано 9 сімей з неповнолітніми дітьми, а саме: 6 сімей, які потрапили в складні життєві обставини, 2 сім’ї, що потребують допомоги, а також  відвідали в першій міській лікарні м. Черкаси однорічного Максимку, який отримав 10.06.2016 року 10 % опіків.

Рейд проведено успішно. Під час рейду було вивчено низку проблем, з яким зіткнулися сім’ї, надано консультації, як краще вийти з даного становища.