Добрі справи слугують прикладом для інших!

Дата: 26.06.2017 17:05

Україна завжди славилася благодійністю своїх громадян, які щедро обдаровували без будь-якої користі міста і села. Благодійництво було моральним обов'язком чи не кожної заможної людини. Для одних – це невід’ємна частина віри, для інших – природна потреба.

Благодійність – це небайдужість до чужої людини і добровільне бажання допомогти їй у важкій ситуації.

Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи є отримана гуманітарна допомога, у вигляді технічних засобів реабілітації, від Церкви християн віри Євангелійської с. Білозір’я.

Передані нові три інвалідні коляски  прийняті на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області для індивідуальних потреб вразливій категорії громадян на території Білозірської ОТГ.

Слова щирої вдячності висловлюємо пастору Церкви ХВЄ, Райку Анатолію Сергійовичу, що надав допомогу для малозабезпечених людей похилого віку, важкохворих інвалідів, які без цих засобів реабілітації не можуть самостійно пересуватися.

Користуючись нагодою, хочемо також висловити надію, що це лише успішний початок нашої співпраці!