День українського добровольця

Дата: 14.03.2017 17:07

14 березня в Україні  вперше відзначається  День українського добровольця. Це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом  серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою  службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Цього дня в Білозірській ОТГ з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціатив громадськості відбувся урочистий мітинг, патріотичний Флешмоб «Борітеся – поборите!»  у якому було задіяно 106 учнів Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІст. Відбулося покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та на могилу добровольця Віктора Єременка.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять  односельця – Віктора Єременка, який  після Революції гідності добровольцем  пішов воювати на Схід і загинув 10 вересня 2014 року.  Вшанували пам’ять і всіх загиблих  в зоні АТО.

Щира  шана і подяка всім , хто сьогодні  стоїть на захисті цілісності і суверенітету  України.

Молімось, люди України.

За тих, хто на передовій.

Молімось за чужого сина.

Щоб нас колись потішив свій.

У цей день бажаємо всім  здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях,  мудрих рішень та нових звершень.

Слава Україні!  Слава її вірним  синам!