Порядок денний 24 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 29 вересня 2016 року

Дата: 19.09.2016 17:11

1. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 30.12.2015р.  №6-1/VІІ   «Про сільський бюджет  на 2016 рік».
  2. Про  звільнення від батьківської плати.
  3. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Роман Роману Валерійовичу.
  4. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Вернигор Євгенію Миколайовичу.
  5. Про надання матеріальної допомоги сім’ї гр. Чорнай Людмили Миколаївни яка постраждала в наслідок пожежі.
  6.  Про виплату щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам.
  7. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 25.03.2016 року №13-22/VІІ «Про внесення змін в Статут Білозірської сільської ради об’єднаної територіальної громади,  затвердженого рішення сесії Білозірської сільської ради  від 25.11.2015 року №3-5/VІІ».
  8. Про надання Білозірській сільській раді дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населеного пункту смт. Ірдинь.
  9.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Дмітрієвій Н.О.
  10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Харченко Т.Г.
  11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Азаматовій Н.М.
  12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Корпай Т.М.
  13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корпай Т.М.
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам: Любич П.Д., Любич О.І.
  15. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 24.06.2016 року №18-17.
  16. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Гончару М.В.
  17. Про надання земельної ділянки у власність гр. Дубині А.М.
  18. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козиренку О.М.
  19. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ільченку П.О.
  20. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Березі О.А.
  21.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плису А.В.
  22.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перевізнику О.О.