Навчання – тренінг

Дата: 25.04.2016 17:12

У середу, 20.04.2016, у приміщенні загальноосвітньої школи I – III ступенів відбулося навчання – тренінг працівників Білозірської сільської ради на тему «Децентралізація. Реалії та перспективи розвитку». Захід підготували та провели спеціалісти структурного підрозділу з питань освіти та охорони здоров’я.

На початку заходу Міцук В. П., сільський голова, охарактеризував ситуацію в державі з даного питання, окреслив завдання Білозірської територіальної громади. Звернув увагу, що децентралізація прискорює прийняття управлінських рішень, наближає до громадян усі види послуг.

Ірина Анатоліївна, заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я, зупинилась на реформах, що веде за собою децентралізація: це і реформа територіального устрою, реформа освіти, медицини.

Про децентралізацію в освіті розповіла Валантирець Н. В., спеціаліст структурного підрозділу з питань освіти та охорони здоров’я.

У ході заходу були проведені тренінги, вправи «Долоня», «Метелик». Учасники презентували своє бачення розвитку громади, сильні та слабкі сторони, можливі кризові ситуації. Переглядали відеоролики: «Нові можливості громади», «Чи можна втілити в життя дані можливості», «Децентралізація. Громади. Стратегія».

Цікавим була легенда «Все в твоїх руках».

І на закінчення – рефлексія «Дерево зобов’язань», де учасники тренінгу окреслили свої зобов’язання, що кожний бере на себе для успішного розвитку громади.