Тренінги для суб’єктів здійснення соціальної роботи

Дата: 24.10.2016 17:17

Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Черкаської облдержадміністрації в партнерстві з Черкаським обласним осередком «Ліги соціальних працівників України» розпочало серію семінарів-тренінгів для суб’єктів здійснення соціальної роботи, а саме, працівників Білозірської сільської ради, депутатів, громадських активістів, працівників соціального захисту, фахівців із соціальної роботи, представників освіти, медицини с.Білозір’я, в ході яких планується:

• ознайомлення активістів Білозірської ОТГ з обов’язковими повноваженнями в соціальній сфері, які делеговані державою на виконання законів України та загальнодержавних программ;
  • навчити застосовувати методи соціальної роботи з різними категоріями клієнтів (сім’ї в складних життєвих обставинах, учасники АТО та члени їх сімей, прийомні, опікунські сім’ї, дитячі будинки сімейного типу інші соціально незахищені категорії);
  • об’єднати зусилля керівництва Білозірської ОТГ та представників громади для вирішення потреб у соціальній сфері.

Сподіваємося, що тренінги будуть корисні для нашої роботи.