Засідання координаційної ради бюджету участі

Дата: 25.07.2017 17:18

25 липня 2017 року в приміщенні Будинку культури, с. Білозір’я відбулося засідання Координаційної ради бюджету участі, де були присутні всі члени Координаційної ради та запрошений представник смт Ірдинь.

Розглядалися такі питання:

1. Дозволити бути присутнім за засіданні коорлинаційної риди представнику смт. Ірдинь
  2. Аналіз проведеного трьохденного навчального семінару, який був організований експертами в області проведення та реалізації бюджету участі.
  3. Затвердження логотипу Бюджету участі (громадського бюджету) в Білозірський ОТГ .
  4. Розгляд, внесення змін  та прийняття Положення про Бюджет участі (громадський бюджет) в Білозірської  об’єднаній територіальній громаді  (в новій редакції) з додатками.
  • Зміна віку авторів та визначення віку осіб, які мають право на голосування;
  • Зніна визначення в якому вигляді подаються проекти (в паперованому чи електронному);
  • Зміна визначенняв якому вигляді проводимиться голосування (в паперованому чи електронному); Визначення критеріїв відсоткового розподілу коштів  на Білозірський та Ірдинський проекти;
  • Різне.
  1. Внесення змін до Додатку 1 до Положення «Бланк-заявка проекту реалізація якого відбудеться за рахунок коштів цільової програми»
  2. Розгляд, внесення змін  та прийняття Цільової програми  «Бюджет участі (громадський бюджет) в Білозірської  об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки».