Порядок денний 18 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 24 червня 2016 року

Дата: 22.06.2016 17:18

1. Про встановлення надбавки за напруженість працівникам Білозірської ЗОШ І-ІІ ст.№2 Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
  2. Про встановлення надбавки за напруженістьпрацівникам Ірдинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
  3. Про встановлення надбавки за напруженістьпрацівникам дошкільного навчального закладу «Червона шапочка».
  4. Про встановлення надбавки за напруженістьпрацівникам дошкільного навчального закладу «Білочка».
  5. Про внесення змін до рішення сесії від 26.05.2016 року №16-13/VІІ “ Про закриття ДНЗ «Червона шапочка» на період ремонтних робіт та на період щорічної основної відпустки працівників».
  6. Про внесення змін до штатного розпису ДНЗ «Червона шапочка» з 01.09.2016 року.
  7. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Мазуру Івану Анатолійовичу.
  8. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Мазуру Анатолію Миколайовичу.
  9. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Чубенко Анатолію Васильовичу.
  10. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Ігнатову Максиму Вячеславовичу.
  11. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Покутньому Олександру Миколайовичу.
  12. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Токаренко Станіславу Леонідовичу.
  13. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Хилобокому Віталію Миколайовичу.
  14. Про затвердження детального плану території частини села в межах земельної ділянки по вулиці Єдності.
  15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Янченко Г.І.
  16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Пятак О.М.
  17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Перевізник М.О.
  18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Півторацькій В.М.
  19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Басараб О.О.
  20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондаренко Т.В.
  21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гродківському Б.В.
  22. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Волошиній О.І.
  23. Про затвердження протоколу погоджувальної комісії із земельних питань по зверненню громадянки Мальцевої Т.І.
  24. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 28.01.2016 року №9-2.
  25. Про втрату чинності рішення сесії сільської ради від 27.05.2015 року №93-11.
  26. Про звернення до Черкаської РДА про надання земельної ділянки під розширення кладовища.
  27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній організації «Релігійної громади парафії «Покрови Пресвятої Богородиці Черкаської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату с. Білозір’я».
  28. Про внесення змін в рішення сесії Білозірської сільської ради від 30.12.2015 року №6-3/VІІ, від 30.12.2015 року №6-7/VІІ, від 30.12.2015 року №6-8/VІІ, від 30.12.2015 року №6-9/VІІ, від 20.01.2016 року №8-1/VІІ, від 22.02.2016 року №11-11/VІІ.