«Батьківство в радість»

Дата: 13.09.2017 17:19

12-13 вересня  Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Черкаської ОДА відповідно до плану роботи проводив тематичний семінар «Бітьківство в радість» для спеціалістів відповідальних за роботу з сім’ями щодо попередження соціального сирітства.

Представником від Білозірської ОТГ була директор Теритоіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Віра Ірина Іванівна.

Метою семінару «Батьківство в радість» є підвищення рівня компетентності батьків у догляді, вихованні та розвитку дітей, сприяння поширенню засад усвідомленого батьківства.

«Батьківство в радість» базується на повазі до батьків та наданні їм підтримки у зовсім не простій справі – вихованні дітей; не просто декларує, а вчить батьків бачити в дитині особистість, цінувати її, зростати разом з нею, сприяти створенню найкращих можливостей для її стабільного та гармонійного розвитку, залучаючи, як можливості сім’ї, так і оточуючого середовища.