З нагоди свята освітян….

Дата: 03.10.2016 17:28

30 вересня у Білозірському центрі культури та дозвілля  відбулася  урочиста зустріч з нагоди Дня працівника освіти. Перші дні жовтня  та  останні вересневі дні, ознаменовані святами найблагородніших та найвідповідальніших професій  -  працівників освіти  та  працівників дошкільних навчальних закладів.

В усі часи в усіх народів освічена людина користується повагою суспільства. Освітяни здійснюють зв’язок часів, продовжуючись у своїх вихованцях та учнях.  Слова вітання і подяки  від усієї громади звучали з уст сільського голови  Володимира Міцука для всіх освітян та  для ветеранів педагогічної праці, які прийняли участь в урочистостях, а в їх особі всім сивочолим ветеранам освітянської ниви Білозірської ОТГ, які зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних людських цінностей.